Kontaktuppgifter

AB Samarkand2015
Fredsgatan 27, Box 832
771 28 Ludvika
Telefon: 0240-86040, info@samarkand2015.com
Parkeringskarta

Lars Lindblom
VD

Telefon: 0240- 860 40
Mobil: 070- 604 65 15
E-post: 
lars.lindblom@samarkand2015.com 
 

Janna Johansson Pereira 
HögskoleCentrum/marknadsföring

Telefon: 0240- 860 31
Mobil: 076-133 97 20
E-post: 
janna.johansson@samarkand2015.com
 

Marianne Liinanki
Administratör High Voltage Valley

Telefon: 0240-56 55 09
Mobil: 070-528 01 99 
E-post: 
marianne.liinanki@highvoltagevalley.se  
 

Elisabeth Sandberg 
Administratör HögskoleCentrum

Telefon: 0240-860 75
Mobil: 072-228 16 01
E-post: 
elisabeth.sandberg@samarkand2015.com 


Stina Stenberg
Forskare Tillväxt i Västerbergslagen

Mobil: 076-114 04 16
E-post: 
stina.stenberg@samarkand2015.com 

Kathrine Abrahamsen 
Processledare High Voltage Valley

Telefon: 0240- 56 55 10
Mobil: 070-318 60 33
E-post: 
kathrine.abrahamsen@highvoltagevalley.se
 

Lena Norrström
Kommunikation/ Projektledare Hållbart Västerbergslagen

Mobil: 070-615 01 05
E-post: 
lena.norrstrom@samarkand2015.com 
 

Katja Palokangas
Administratör HögskoleCentrum

Telefon: 0240-860 75
Mobil: 072-228 16 01
E-post:
katja.palokangas@samarkand2015.com

Karin Adolfsson
Ekonomi och Administration

Telefon: 0240- 860 94
Mobil: 070-300 68 00 
E-post: 
karin.adolfsson@samarkand2015.com
 

Åsa Andersson
Projektledare

Telefon: 0240-860 57
Mobil: 070-226 46 56
E-post:
asa.andersson@samarkand2015.com
 

Maud Igelström
Administratör HögskoleCentrum

Telefon: 0240-860 75
Mobil: 072-228 16 01
E-post: 
maud.igelstrom@samarkand2015.com